kapkasmichu@gmail.com     704 563 056      
 Aktuální číslo   Podcast   Naši autoři   Archív čísel   Spolupráce   Knihovna   Redakce 
    Navždy zdarma * dostupný každému * i ty se můžeš stát tvůrcem * příležitost nejen pro začátečníky

SPOLUPRÁCESpolupráce může mít různé podoby. Pokud chcete být našim kmenovým autorem, nebo hostovat v našem časopise (tedy že občas zašlete nějaký příspěvek, nebo nám dovolíte čerpat z několika vašich děl) opět napište do redakce. Aktuálně příspěvky nehonorujeme. Příspěvky nevracíme. Kmenoví autoři mají medailonek na tomto webu a setkáváte se s nimi v našem časopise ve vyšší frekvenci než u autorů, kteří jsou pouze hosty.

INZERCE a SPONZORING

Jak u nás zainzerovat?
Nemáme tarif. Nejsme firma, ani neziskovka. Jen spolek lidí, kteří sdílí společný projekt na základě své tvůrčí vášně. Škrábněte nám emaila, nebo se ozvětě na facebook funpage a nějak se domluvíme. Zpravidla publikujeme výměnou za 1$ nebo nějakou platbu v desetikorunách. Za každý dobrovolný příspěvek u nás máte nárok alespoň na jedno poděkování v podobě reklamy. Počítejte s tím, že některá starší čísla si u nás lidé stahují i v budoucnosti a tak narazí mimoděk na vaše reklamní sdělení.
Mimo jiné loga našich sponzorů a donátorů jsou vždy na konci stránky na všechn našich projektech.

Bankovní spojení:

670100-2207213643/6210 (mBank)

Příspěvky v kryptoměnách:


PayPal příspěvek
Kdo máte peněženku PayPal neváhejte. I zde je prostor pro velké skutky, které budují toto periodikum ;)

Pomoc není jen o penězích
Pokud nám chcete pomoci, pak jsou i další způsoby. Můžete se vracet na náš web. Můžete sdílet naše příspěvky a web. Dalších způsobů by se jistě našlo hodně. :)

Bavte se s námi a sbírejte drobné výdělky
Umělci, ale i neumělci nám mohou pomoci tak, že si nakoupí přes naše partnerské odkazy, nebo začnou s námi vydělávat na internetových výdělcích a tvořit si tak kapesné a tím pádem nějaké malé % se připíše i nám. Navštivte web dvou našich autorů, kteří nám za spolupráci s nimi měsíčně vyplácí také symbolické částky do společného projektu. Pokud budou sami na tom lépe, určitě nám přispějí více. Takto se budete bavit sbírat si na kapesné a pomůžete i našemu časopisu:Časopis na email


Poslední vydání

stáhněte si poslední vydání
Podpořte náší redakci


Od facebookařůAutoři magazínu